Luftë e re mes Klopp dhe Mourinhos, kjo është arsyeja

18-vjeçari konsiderohet ndër lojtarët më premtues në Evropë.

Sport

02/04/2018 08:58

Futbollisti i West Hamit, Domingos Quina, ka zgjuar interesim të klubeve të mëdha.

Sipas “Mirror”, ai kërkohet me ngulm nga Manchester United dhe Liverpool, përcjellë “Lajmi.net”.

18-vjeçari konsiderohet ndër lojtarët më premtues në Evropë.

Në garë për të prej kohësh është edhe Milani, por besohet që një nga klubet e Premierligës do ta transferojë në verë. /Lajmi.net/

Image result for Domingos Quina