Luana Vjollca zmadhon të pasmet? (Foto)

Prezantuesja seksi Luana Vjollca dje ka postuar një fotografi ku në sy bien menjëherë të pasmet e saj bombastike.

ShowBiz

08/02/2016 18:49

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur ka qenë prap ‘viktimë’ e faqes ‘Vipat e Bllokut’ në Instagram, shkruan lajmi.net.

Fotoja e publikuar nga Luana është krahasuar me videon e të njejtës paraqitje të prezantueses, duke asociuar në përdorim të fotoshopit në foton e Instagramit.

Kështu, ‘Vipat e Bllokut’ kanë bashkuar dy fotografitë e Luanës nga e njëjta paraqitje, duke vënë në dukje dallimin e të pasmeve të saj, në video dhe në fotografinë e Instagramit./lajmi.net.