Luana Vjollca shtyn fansat të provojnë hashash (FOTO)

Luana jep shembull të keq.

ShowBiz

15/10/2015 10:40

Moderatorja e njohur ka vendosur të thyejë rregullat dhe ka dalë jashtë kornizave me këtë foto.

Luana Vjollca shihet duke e thithur cigaren me shumë kënaqësi dhe duhet ta ketë shijuar përdesisa e ka postuar edhe online. “I tried it too”- ka thënë bukuroshja.

Shpresojmë që këtë foto të mos e këtë postuar nën efekt pasi me siguri më vonë do të jetë penduar. Sigurisht Luana mund të thotë se kjo është thjesht një cigare normale! Çështja është, çfarë do të thonë fansat e saj?/BotaSot

Luana Vjollca shtyn fansat të provojnë hashash?