Luana Vjollca më seksi se kurrë, thotë “natën e mirë” nga shtrati (FOTO)

Moderatorja seksi Luana Vjollca ka postuar disa foto provokuese në profilin e saj në SnapChat, ku shfaqet e shtrirë në shtratin e saj.

ShowBiz

10/06/2016 23:13

Në foto ekspozohet më së miri gjoksi i Luanës , por në pah bien edhe sytë, të cilat të japin përshtypjen e lenteve.

Luana gjithashtu ka treguar se ka qenë duke ndjekur ndeshjen e parë të kampionatit Europian, Francë-Rumani dhe njëkohësisht duke uruar “natën e mirë”.