Luana Vjollca përjeton një ngjarje jo të këndshme në rrugë (Foto)

Këngëtarja Luana Vjollca sonte është përballur me një moment të padëshiruar.

ShowBiz

05/12/2016 22:10

Ajo derisa sa ishte duke udhëtuar me veturën e saj, ka vërejtur që makina ishte prishur.

Lajmi.net ka siguruar foton në të cilën vërehet se Luana ka mbetur në rrugë dhe sipas fotos ajo kishte filluar të kërkonte ndihmë pasi në dorë kishte telefonin.

Kujtojmë se Luana këto ditë është kthyer në Shqipëri pasi ishte në Turqi ku kaloi moment të bukura./lajmi.net