Luana Vjollca nuk i kursen imazhet atraktive, ja si pozoi kësaj radhe – Lajmi.net
Luana Vjollca nuk i kursen imazhet atraktive, ja si pozoi kësaj radhe
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:56, 11 January 2019
Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, ku shfaqet tejet joshëse.

Luana Vjollca ka postuar një foto në Instagram, në të cilën i ishte përshtatur temperaturave me veshjen që kishte aplikuar, shkruan lajmi.net.

Në këtë imazh, moderatorja shfaqet me grim profesional në fytyrë dhe njëkohësisht sportive.

“Ajo është Luaneshë”, ka qenë mbishkrimi që Luana i ka lënë fotos.

Kujtojmë që moderatorja ka përmbyllur me sukses emisionin të cilin e drejtonte, ndërsa nuk ka njoftuar ende për angazhimin e saj të radhës. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

She’s a Lioness.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO