Të Infektuar: 68.351

Të Shëruar: 59.438

Të Vdekur: 1.592

Luana Vjollca merr vëmendjen e ndjekësve me flokë të shkurtër dhe këmbë të gjata

18:05 | 23 Janar 2021

Foto: Instagram

Moderatorja e njohur ka publikuar një video në rrjete sociale.

Luana Vjollca është një ndër prezantueset më tëheqëse të televizionit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon rreth 2 milionë ndjekës.

Së fundmi ajo ka postuar një video në profilin zyrtar të Instagramit ku shihet me një veshje mjaft elegante duke theksuar këmbët e gjata dhe flokët e prerë shkurt siq nuk jemi mësuar ta shohim shpesh atë./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)