Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Luana Vjollca befason fansat me paraqitjen e fundit, mezi njihet

19:55 | 30 Qershor 2020

Luana Vjollcë jemi mësuar ta shohim të rregulluar deri në detaje.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket joshëse në pothuajse çdo paraqitje, shkruan lajmi.net.

Mirëpo me postimin e fundit ka habitur paksa ndjekësit pasi duket ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja është shfaqur natyrale pasi duket se e ka marrë me seriozitet punën e palestrës. Luana njihet për format seksi trupore dhe duket se ka vendosur që t’i bëjë akoma më të formësuara./Lajmi.net/