Luana viziton fëmijët e shtëpisë “Zyber Hallulli”, ja reagimi i tyre për këtë befasi (Video) – Lajmi.net
Luana viziton fëmijët e shtëpisë “Zyber Hallulli”, ja reagimi i tyre për këtë befasi (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:22, 18 May 2017
Janë një nga kategoritë më të ndjeshme të shoqërisë.

Fjala është për fëmijët që jetojnë në shtëpinë ‘Zyber Hallulli’ në Tiranë për të cilët kanë kujdes të veçantë shumë punonjës, shkruan lajmi.net

E këta fëmijë, sot janë vizituar nga këngëtarja Luana Vjollca.

Ajo në Instagram ka hedhur një video ku shfaqi gëzimin e fëmijëve pas takimit me këngëtaren e tyre të preferuar.

Kësaj video, Luana ia la një video emocionuese./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO