Luana “trazon” Greqinë (Foto)

Pasi u rikthye në muzikë me projektin e saj “Benzina”, Luana ishte e angazhuar edhe me disa mbrëmje muzikore.

ShowBiz

23/08/2017 17:15

Me të përfunduar ato, Luana ka gjetur pak kohë të pushojë në bregdet dhe për këtë ka zgjedhur bregdetin grek, shkruan lajmi.net.

Nga atje, ajo po sjell vazhdimisht imazhe provokuese, ku e veshur me rroba banjo tregon linjat trupore.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë bikini të verdha, me të cilat tregoi ngjyrën që ka marrë në Mykonos të Greqisë. /Lajmi.net/