Luana publikon këngën “Traumë”

Luana sot ka publikuar këngën e saj “Traumë”.

ShowBiz

20/05/2022 12:46

Në këtë temë trajtohet tema e dhunës fizike dhe asaj psikologjike që përjetojnë femrat, shkruan lajmi.net

E këtë këngë e publikoi në kuadër të projektit të saj “Thuaje”.

Luana në këtë projekt po i drejtohet publikut me mesazhe të forta duke ndarë pjesë nga historitë e saj, histori jo të bukura por që kanë lënë gjurmë në jetën e saj.

Këngën dhe rrëfimin mund t’i ndiqni në kanalin zyrtar të Youtubes.   /Lajmi.net/

YouTube player
YouTube player