Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi – Lajmi.net
Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:04, 15 March 2019
Luana Vjollcës po i mungojnë pushimet në Maldive.

Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit, shkruan lajmi.net.

Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan të zi të shkurtër, me të cilin kishte vënë në plan të parë gjoksin dhe këmbët seksi.

Për ndryshe, pas këngës “Boll u bo tu vujt”, Luana ka paralajmëruar edhe një projekt të ri muzikor. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

forgot to post this one 🌴

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO