Luana ia qet ‘flakën’ Instagramit (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca këto ditë po shijon pushimet në bregdetin e Greqisë.

ShowBiz

21/08/2017 09:18

Për ndjekësit në rrjete sociale, ajo po sjell kohë pas kohe imazhe nga aktivitetet që bën, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë solli një imazh tejet të ‘nxehtë’, në të cilin u shfaq e veshur me bikini ku tregonte sa është rrezitur gjatë këtyre ditëve.

Me këtë paraqitje, Luana zbulonte edhe njëherë linjat trupore, për të cilat mori shumë komente nga ana e ndjekësve, madje një prej tyre i  tha se “Ja qite flaken instagramit per sot?”. /Lajmi.net/