Loriku dhe Monica sot festojnë përvjetorin e gjashtë të martesës

Lorik Cana dhe Monica Ercoli Cana sot festojnë përvjetorin e gjashtë të martesës.

ShowBiz

08/06/2020 09:18

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica Ercoli Cana sot kanë mbushur gjashtë vite martesë, shkruan lajmi.net.

Në këtë ditë të rëndësishme për ta, ajo ka zgjedhur që t’i ndajë disa momente nga dasma e tyre.

Imazhet i ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

“Gëzuar përvjetori ynë i gjashtë”, ka shkruar Monica pranë njërit postim. Çifti janë prindër të dy fëmijëve, djalë dhe vajzë./Lajmi.net/