Lorik Cana uron bashkëshorten për ditëlindje

10:35 | 9 Nentor 2018

Futbollisti i njohur, Lorik Cana vazhdon të jetë një emër mjaft i diskutuar në media.

Ish-kapiteni i Kombëtares është i martuar prej vitesh me bukuroshen italiane, Monika Cana, shkruan lajmi.net

Kjo e fundit feston sot (e premte) ditëlindjen, ndërsa ka marrë një urim të veçantë nga bashkëshorti i saj.

“Po Plaket”, janë fjalët e tij.

Lorik Cana, ka një familje të vogël dhe të mrekullueshme të cilët tashmë janë prindër të një djali të quajtur, Boiken. /Lajmi.net/