Lori zgjedh kantautorin më të mirë mes Albanit dhe Florit (Video)

Lori ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën 'Kë zgjedh', të emisionit Mirage.

ShowBiz

16/07/2017 14:44

Ajo zgjodhi mes artistëve të njohur të estradës sonë, shumica prej tyre miq të ngushtë me këngëtaren.

Ndër të tjera, ajo bëri përzgjedhjen e kantautorit më të mirë mes Alban Skënderajt dhe Flori Mumajesit, të cilët janë shumë të suksesshëm me projektet e tyre.

Në videon e mëposhtme nga minuta 0:14 mund ta kuptoni se cilin e zgjedh Lori për kantautorin më të mirë mes Albanit dhe Florit. /Lajmi.net/

YouTube player