Lori Hoxha nuk e ka inat Luanën (Foto)

Mbrëmë është festuar 20 vjetori i "Geraldina Sposa" ku prezent në mesin e shumë yjeve ishin edhe Lori Hoxha dhe Luana Vjollca.

ShowBiz

05/06/2015 10:00

Bukuroshet e Top Channel janë parë së bashku madje shumë të afërta me njëra tjetrën.

Para disa ditësh u përfol se Lori Hoxha ka marrë inat Luana Vjollcën dhe do ta largojë nga Top Channel këtë të fundit.

Por si duket kjo nuk është e vërtetë,dy bukuroshet kanë publikuar foto nga nata e mbrëmshme ku shihen shumë afër njëra tjetrës duke hedhur poshtë të gjitha lajmet e ditëve të fundit.(Lajmi.net)

11126235_10205164868894348_2046659923_n