Lorenci dhe Jori kalojnë natën në suitë, nuk mungojnë ngacmimet me njëri-tjetrin

Jori dhe Lorenci, kanë kaluar natën mbrëmë në suitë. Ata u shpërblyen pas një detyre të dhuruar nga “Vëllai i Madh”, shkruan lajmi.net. Ani pse nuk kanë shfaqur simpati me njëri-tjetrin, ngacmimet nga ana e këngëtarit për modelen.   View this post on Instagram   A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)…

ShowBiz

24/03/2023 13:49

Jori dhe Lorenci, kanë kaluar natën mbrëmë në suitë.

Ata u shpërblyen pas një detyre të dhuruar nga “Vëllai i Madh”, shkruan lajmi.net.

Ani pse nuk kanë shfaqur simpati me njëri-tjetrin, ngacmimet nga ana e këngëtarit për modelen.

Në një moment, Lorenci ka provokuar modelen duke i thënë se kur flet ai asaj gjithmonë i buzëqesh fytyra, më pas duke i dhuruar një puthje.

“Sa herë që flas të qesh fytyra”, i tha Lorenci.

Nëse dy banorët do të kenë diçka mes vete, mbetet të shihet në vazhdim./Lajmi.net/