Loredana ulet dhe shpërthen në lot gjatë koncertit

Loredana është njëra nga reperet më të suksesshme shqiptare. Ajo është tejet aktive me projekte muzikore, ku si prodhim i tyre numëron edhe koncerte të shumta, shkruan lajmi.net. Reperja koncerte mbanë në Kosovë, Zvicër e shumë vende të tjera. Së fundmi, është shpërndarë një video në rrjetin social “TikTok”, ku Loredana shihet ulur në tokë…

ShowBiz

23/08/2022 18:28

Loredana është njëra nga reperet më të suksesshme shqiptare.

Ajo është tejet aktive me projekte muzikore, ku si prodhim i tyre numëron edhe koncerte të shumta, shkruan lajmi.net.

Reperja koncerte mbanë në Kosovë, Zvicër e shumë vende të tjera.

Së fundmi, është shpërndarë një video në rrjetin social “TikTok”, ku Loredana shihet ulur në tokë dukë qarë gjatë një koncerti dhe arsyeja e të cilës nuk dihet.

Ajo duket shumë e emocionuar dhe ndoshta kjo ka të bëjë nga pritja e publikut dhe dashuria që ka marrë ka bërë që reperja të shpërthej në të qara./Lajmi.net/

@showshqip Loredana perlotet ne koncert #fyp #loredana #germany #koncert #hurt #albania #foryoupage #virall #sad #emotional #deutschland ♬ original sound – favsoundds