Loredana takohet me Elvana Gjatën

9:12 | 4 Gusht 2021

Dyshja janë takuar mbrëmë.

Reperja, Loredana Zefi ka ardhur në Kosovë këto ditë pasi i janë caktuar disa data të mbrëmjeve muzikore, shkruan lajmi.net.

Dhe, ajo gjatë qëndrimit këtu po takohet edhe me kolegë të saj derisa momente bashkë po i publikon edhe në rrjete sociale.

Së fundmi, ka postuar imazhe dhe video bashkë me këngëtaren nga Shqipëria, Elvana Gjata.

“Elvana Gjata ta ha synin”, ka shkruar ajo në përshkrimin e postimit të publikuar.

Ndryshe, Loredana ditë më parë ka performuar në Ferizaj, vendlindjen e saj./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)