Loredana prezanton vëllain! Ky është miku i reperit Mozzik – Lajmi.net
Loredana prezanton vëllain! Ky është miku i reperit Mozzik
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:05, 12 July 2018
Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefi janë çifti më i komentuar në media.

Raportet e afërta në fillim, lidhja e tyre, momentet e këndshme bashkë e shtatzënia e Loredanës janë vetëm disa nga çështjet për të cilat është diskutuar, shkruan lajmi.net

Që prej kur u lidh me reperin kosovar ajo u bë e njohur për publikun tonë dhe poashtu projekti i parë i Loredanës i cili erdhi në gjuhën gjermane u mirëprit nga fansat shqiptar.

Duke qenë fytyrë e njohur tashmë publiku po interesohet për gjithçka rreth saj e sigurisht se duan të njihen edhe me vëllain e saj, mikun e Mozzik të cilin sapo na e ka prezantuar ajo./Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO