Loredana jep lajmin e shumëpritur

11:56 | 27 Nentor 2018

Loredana Zefi fillimisht u bë e njohur si e dashura e reperit Mozzik.

Loredana pas një kohe u fut në tregun muzikor dhe vetëm me dy këngë arriti të bëhet emër i dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka paralajmëruar diçka të re, por nuk ka preferuar të jap shumë detaje.

“Do të kthehem shumë shpejt”, ishte mbishkrimi që i la fotos, ndërsa kujtojmë që Loredana pret që së shpejti të bëhet nënë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Loredana është “Bonnie & Clyde”, në duet me Mozzik. /Lajmi.net/