Loredana flet pas lajmeve se është ribashkuar me Mozzikun: Është më i miri…

Loredana ka folur për Mozzikun, në një video 'live' me fansat.

ShowBiz

27/10/2020 14:46

Loredana dhe Mozzik u kthyen në qendër të vëmendjes javët e fundit, pasi u panë bashkë, shkruan lajmi.net.

Teksa qarkullojnë thashetheme se ish-çifti janë ribashkuar, dyshja nuk kishin preferuar të flasin publikisht për këtë çështje.

Së fundi, Loredana u lidh në një video ‘live’ me fansat në TikTok, ku nuk iu ‘shpëtoi’ pyetjeve që iu bënë për reperin.

“Ku është Mozzik?”, e pyeti njëri nga ndjekësit, kurse reperja u përgjigj menjëherë “Mozzik është më i miri. Para se të realizoja videon ‘live’ fola me të.

Kjo nuk është hera e parë që Loredana po jep sinjale se tashmë është ribashkuar me Mozzikun. /Lajmi.net/