Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Loredana e thotë haptas: Mozzik është babai i vajzës, Zuna është partneri…

23:21 | 26 Mars 2020

Loredana vazhdon ta marrë vëmendjen lidhur me deklaratat për Zunën.

Loredana Zefi pas ndarjes nga Mozzik ka kohë që komentohet për një romancë të mundshme me reperin Zuna, shkruan lajmi.net.

Dyshja e kishin mohuar një gjë të tillë, përmes disa deklaratave në rrjete sociale, por ata shihen sërish bashkë.

Madje, Loredana me Zunën kanë publikuar pamje bashkë në karantinë, ku edhe po punonin për këngën e re.

Dueti mes dyshes do të publikohet sonte në orën 23:59.

Por, para publikimit të këngës, një video e reperes ka bërë xhiron në rrjet dhe është ajo ku sfaqet pranë Zunës.

“Mozzik është babai i fëmijës tim, ndërsa Zuna është partneri im… në biznes”, janë fjalët e Loredanës. /Lajmi.net/