Loredana artistja e parë më e klikuar në ‘TikTok’ në Zvicër dhe e shtata në Gjermani

Loredana është njëra nga reperet më të komentuara dhe më të suksesshme padyshim. Ajo gjithashtu realizon edhe shumë video për rrjetin social ‘TikTok’, shkruan lajmi.net. E së fundi, ajo ka publikuar disa statistika rreth artistëve më të klikuar në Zvicër dhe Gjermani. Sipas statistikave, Loredana ishte e para në Zvicer dhe e shtata në Gjermani.…

ShowBiz

07/12/2022 20:18

Loredana është njëra nga reperet më të komentuara dhe më të suksesshme padyshim.

Ajo gjithashtu realizon edhe shumë video për rrjetin social ‘TikTok’, shkruan lajmi.net.

E së fundi, ajo ka publikuar disa statistika rreth artistëve më të klikuar në Zvicër dhe Gjermani.

Sipas statistikave, Loredana ishte e para në Zvicer dhe e shtata në Gjermani.

Reperja videot në ‘TikTok’ i realizon edhe me vajzën e saj Hanën./Lajmi.net/