Lopetegui rrezikon shkarkimin, ja çfarë ka bërë Ramos – Lajmi.net
Lopetegui rrezikon shkarkimin, ja çfarë ka bërë Ramos
Autori: Lajmi.net Sport 11:58, 13 June 2018
Ekipi i Spanjës ka reaguar pas lajmit se selektori Julen Lopetegui mund të shkarkohet nga detyra.

Kombëtarja e Spanjës ka hyrë në kaos.

Njoftimi nga Real Madrid për angazhimin e Julen Lopetegui si trajner i ardhshëm ka krijuar polemika në Federatën e Futbollit të Spanjës.

Presidenti i ri, Luis Rubiales ka mbërritur në Krasnodar, në përgatitjet e Spanjës dhe ka reaguar ashpër pas lajmit, përcjell “lajmi.net”.

Por, Sergio Ramos dhe futbollistë të tjerë kanë kërkuar nga Federata ta mbajë Lopeteguin.

Çështja do të zgjidhet sot. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO