Lojtari e do rikthimin te Real Madrid – Lajmi.net
Lojtari e do rikthimin te Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 17:27, 15 April 2019
Real Madrid mund ta humbet një lojtar tejet të rëndësishëm.

Real Madrid është në dijeni se Raul de Tomas e do rikthimin në skuadër.

Talenti është aktualisht në huazim te Rayo Vallecano, gjersa ka shënuar 14 gola në 19 paraqitje në këtë sezon, përcjell lajmi.net.

Real Madrid nuk është i gatshëm që ta rikthejë në skuadër, duke ditur se ka një numër të madh të lojtarëve në skuadrën e parë.

Zinedine Zidane ka kërkuar nga Tomas që të qëndrojë edhe një sezon në huazim, në mënyrë që të fitojë më shumë përvojë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO