Lojë e shëmtuar në “BBVA”: Erjola përgatit hallvën “e vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton

Një lojë aspak e zakontë po ndodh brenda shtëpisë së “BBVA 2”. Erjola po luan një lojë tejet të ashpër e që nuk duket të jetë edhe aq e mirë, shkruan lajmi.net. Ajo ka shfaqur një sjellje të pazakontë duke përgatitur hallvë për çiftin Ilnisa dhe Meriton, të cilën ajo i ka quajtur “të vdekur”. Ky…

ShowBiz

01/03/2024 08:20

Një lojë aspak e zakontë po ndodh brenda shtëpisë së “BBVA 2”.

Erjola po luan një lojë tejet të ashpër e që nuk duket të jetë edhe aq e mirë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka shfaqur një sjellje të pazakontë duke përgatitur hallvë për çiftin Ilnisa dhe Meriton, të cilën ajo i ka quajtur “të vdekur”.

Ky akt i ndodhur në shtëpinë e Big Brother ka shpërthyer një furtunë komente dhe emocionesh midis pjesëmarrësve dhe ka bërë që shtëpia të jetë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shikuesve.

Erjola, e cila është një nga të nominuarat për eliminim këtë javë, ka zgjedhur të shprehë indiferencën dhe kritikën e saj ndaj çiftit Ilnisa-Meriton duke përgatitur hallvë, një ëmbëlsirë tradicionale shqiptare e rezervuar zakonisht për momente të rëndësishme dhe ceremonitë mortore.

Reagimi i Meritonit ka qenë i ashpër, duke shprehur zhgënjimin dhe ofendimin ndaj këtij veprimi të Erjolës./Lajmi.net/