“Llukmani” po bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e foshnjës – Lajmi.net
“Llukmani” po bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e foshnjës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:12, 12 July 2018
Aktori Ernest Zymberi dhe gruaja e tij Lena Rexhepi do të bëhen shumë shpejt prindër.

Kjo u bë e ditur nga vetë aktori nëpërmjet publikimit të një fotografie të gruas së tij, shkruan lajmi.net

”Dy zonja në një fotografi”, ka shkruar ai në imazhin e postuar me të cilin edhe e ka bërë publik lajmin e ëmbël.

Çifti aktualisht janë duke pushuar në Turqi./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO