Llapjani e bën për spital babanë e tij – Lajmi.net
Llapjani e bën për spital babanë e tij
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 10:04, 12 February 2019
Dje në Podujevë është arrestuar një person.

Një person në Podujevë e ka sulmuar fizikisht babanë e tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti  për shkak të një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K/Shqiptar-babanë e tij”, thuhet në raportin policor, përcjell lajmi.net.

Viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO