Llapi – Drenica, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Llapi – Drenica, e vlefshme për xhiron e 33-të të BKT Superligës.

Sport

05/05/2022 14:45

Të dyja skuadrat luftojnë për objektiva diametralisht të kundërta, me llapjanët që synojnë një pozitë në Evropë dhe drenicasit që dëshirojnë të mbeten në elitë.

Aktualisht Llapi gjendet në pozitën e katërt me 54 pikë, ndërsa Drenica në vendin e tetë me 40 pikë.

Lajmi.net më poshtë jua përcjell formacionet zyrtare. /Lajmi.net/

Drenica: pas pak