Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Liverpool – Barca? Kjo skuadër është favorite sipas Klopp

18:29 | 25 Prill 2019

Jurgen Klopp ka deklaruar se Liverpool nuk janë favorit përballë Barcelonës në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Liverpool dhe Barcelona do të ballafaqohen në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, dhe Jurgen Klopp i sheh rivalët si favorit në këto takime.

Kjo është hera e parë për Klopp që takohet me Barcelonën gjatë karrierës së tij.

“Unë kam luajtur kundër Real Madridit shumë herë, por kurrë në Barcelonë”, ka deklaruar Klopp, përcjell ‘lajmi.net’.

“Duhet të shohim se çfarë është e mundur, por kundër Barcelonës kurrë nuk jeni favorit”./Lajmi.net/