Liverpool 3:1 Arsenal, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Liverpool ka fituar 3:1 derbin ndaj Arsenalit, në derbin e javës në Premierligë. Për skuadrën nga Londra, të dy futbollistët shqiptar, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi e nisën nga minuta e parë.

Sport

04/03/2017 20:37

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6