Lista e Barcelonës kundër Sporting Gijon

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kundër Sporting Gijon.

Sport

01/03/2017 12:00

Lista e Barcelonës: 

Ter Stegen, Cillessen, Piqué, Rakitic, Busquets, Denis, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar, Rafinha, Mascherano, Alcácer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, André Gomes, Umtiti. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6