Të Infektuar: 106.489

Të Shëruar: 97.877

Të Vdekur: 2.210

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore me bikini neon

13:47 | 23 Prill 2021

Foto: Instagram

Lindsey Pelas ka ndarë disa foto në Instagram.

Modelja amerikane, e cila njihet për linjat trupore perfekte ka postuar në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, publikon video dhe foto ku shihet me veshje që i theksojnë linjat trupore.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi, ajo solli pamje e veshur me rroba-larje të cilat i vunë në fokus trupin e tonifikuar asaj./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LINDSEY PELAS (@lindseypelas)