Linda ndahet nga Big D? (Foto)

Këngëtarja Linda Halimi vazhdon të jetoj në Amerikë. Ajo poston gjatë gjithë kohës foto në rrjete social, ku rëndom e reklamon trupin dhe linjat e reja.

ShowBiz

24/11/2016 22:23

Linda Halilmi ka thënë që nuk ka bërë operacione plastike, megjithatë kjo e tregon të kundërtën.

Në të vërtet, në këtë fotografi foto e Lindës duket tejet e vogël dhe aspak e hijshme, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja së fundi nuk po shihet me bashkëshortin e saj, reperin Big D.