Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Linda Halimi vjen në Kosovë, kjo është arsyeja

20:18 | 23 Shkurt 2020

Linda Halimi do vijë në Prishtinë gjatë brenda pak javëve.

Linda Halimi ka njoftuar se gjatë muajit maj do vijë në Prishtinë, këngëtarja ka treguar edhe arsyen e ardhjes, shkruan lajmi.net.

“Tag te gjithe te interesuarit! Falemnderit per mesazhet pafund qe me keni derguar gjate gjithe ketyre viteve per personal training edhe keshilla rreth palestres/ushqimit.. Po vij personalisht per 3 muaj te ndaj gjithe eksperiencen time qe kam patur gjate ketyre 7 viteve ne Usa si instruktore fitnessi dhe te gjitha emisioneve e revistave ku kam dale! Mezi po pres t’ju takoj te gjithëve dhe te realizojme”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Përveç Prishtinës, Linda do të shkojë edhe në Tiranë gjatë shtatorit. /Lajmi.net/