Linda Halimi vë në pah gjoksin teksa fotografohet me veshje sportive

Linda erdhi provokuese në paraqitjen e fundit.

ShowBiz

24/10/2020 15:56

Linda Halimi vazhdon të komentohet për ndryshimin e madh në dukje, për shkak të humbjes së madhe në peshë, shkruan lajmi.net.

Madje, këngëtarja është inspirim për shumë persona që dëshirojnë të bien në peshë, ngase ajo tani posedon fizik të përsosur.

Së fundi, Linda publikoi një fotografi nga palestra, ku shfaqet e veshur me veshje sportive dhe duket tejet joshëse.

Në plan të parë në këtë fotografi, ajo vuri gjoksin, teksa tregon se nuk e ka ndaluar asnjëherë palestrën.

Kujtojmë se Linda Halimi është nënë e një vajze, të cilën e ka pagëzuar Kaimana. /Lajmi.net/