Linda Halimi bëhet nënë

Këngëtarja e njohur kosovare, Linda Halimi është bërë nënë për herë të parë.

ShowBiz

11/03/2019 23:19

Këtë e bëri të ditur, bashkëshorti i saj, Dawon Edwards përmes një postimi të publikuar në rrjetin social, Facebook, shkruan lajmi.net.

“Ne jemi shumë të lumtur dhe të bekuar që të ju njoftojmë se vajza jonë e parë është këtu, jemi shumë të dashuruar dhe mezi po presim të marrim në shtëpi”, ka shkruar ai.

Njëherëshit, Davon tregon se Linda është në gjendje të mirë shëndetësore dhe të shpejtë teksa falënderon për urimet.

Ky lajm befasoi të gjithë pasi këngëtarja kosovare nuk është komentuar për shtatzëninë e saj. /Lajmi.net/