Liga e Kampionëve: Këto ndeshje luhen ditën e mërkurë (FOTO)

Liga e Kampionëve vazhdon ditën e mërkurë, me tetë ndeshje të planifikuara.

Sport

22/11/2016 23:58

Janë grupet A, B, C dhe D që do të zhvillojnë xhiron e pestë ditën e mërkurë.

Ndeshja më interesante padyshim se është ajo mes Arsenalit dhe PSG-së, ndeshje direkte për vendin e parë në grupin A.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.