Liga e Evropës mbyllet me 16 ndeshje, ‘spikasin’ Lazio – Galatasaray dhe Napoli – Leicester

8:04 | 9 Dhjetor 2021

Sonte (e enjte) do të zhvillohen 16 ndeshje interesante në kuadër të Ligës së Evropës për fazën grupore, xhiro e gjashtë.

Shumë skuadra ende nuk e kanë të siguruar kualifikimin, andaj sonte do jetë ndeshja ‘jetike’ për shumë prej tyre, transmeton lajmi.net.

Ndeshja më interesante është mes Napolit dhe Leicester Cityt që nis në ora 18:45.

Ndërsa, tjetër ndeshje që ia vlen të shikohet është mes Lazios dhe Galatasarayit, përndryshe fillon në ora 21:00.

Të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte./Lajmi.net