Receta – Lajmi.net

Aktuale

Pija e duhur për dhimbjen e veshkave

Veshkat e pastrojnë organizmin nga shumë materie helmuese, që i marrim me anë të ushqimeve. Shpesh ne kemi probleme me shëndetin e tyre dhe e vetmja mënyrë ishte që të shkonim tek mjeku, por ekzistojnë dhe kura të mira të bëra në shtëpi. Kjo pije e cila ju ndihmon që veshka tuaja të jenë mirë është e përbërë nga katër përbërës kryesor....

31 December, 2014 Lexo më shumë

Tortë tunel

Mësoni si të përgatitni këtë tortë të shijshme!...

30 December, 2014 Lexo më shumë

Tortë snickers

Një tortë e ngjashme me çokollatën Snickers....

28 December, 2014 Lexo më shumë

Tortë katrore me kikirik

Tortë shumë e shijshme me kikirik....

27 December, 2014 Lexo më shumë

Tortë shumë e shijshme me lajthi

Një recetë shumë e mirë dhe e lehtë se si të përgatitni një tortë me lajthi, e cila ka shije mbresëlënëse....

26 December, 2014 Lexo më shumë

Krem i shijshëm francez për torta

Kremi i shijshëm francez i quajtur ‘Ganash’ përgatitet duke përzier panen e lëngshme për ëmbëlsira të nxehta dhe çokollatën e grirë imët....

24 December, 2014 Lexo më shumë

Tortë me tre shije

Mësoni si të përgatitni një tortë me tre shije!...

22 December, 2014 Lexo më shumë

Si të përgatitni Pop Kek në shtëpi?

Keni përgatitur ndonjëherë Pop Kek në shtëpi? Nëse keni qenë gjithmonë kureshtarë por nuk e keni pasur recetën, ju ftojmë që ta lexoni këtë recetë të lehtë dhe të shpejtë....

21 December, 2014 Lexo më shumë

Pije freskuese dhe e shëndetshme

Mësoni si ta përgatisni një pije të shëndetshme dhe freskuese njëkohësisht....

20 December, 2014 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë me Coca Cola

Mësoni si të përgatisni një ëmbëlsirë me Coca-Cola....

19 December, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO