LoveSex – Page 45 – Lajmi.net

Aktuale

Dëmtimet më të zakonshme gjatë seksit, ja si ti trajtoni

Vetvetishmëria dhe gjallëria e seksit mund të sjellin dhe incidente të çuditshme. Ndonjëherë nuk jemi të eksituar sa duhet dhe ndjejmë më shumë dhimbjen....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Shkencëtarët: Marihuana përmirëson jetën seksuale

Është një pohim i përbashkët midis entuziastëve të marihuanës se bima mund të nxisë epshet seksuale, madje mund të çojë në orgazma më të fuqishme....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Seks me drita ndezur apo fikur, ja cili skenar josh më shumë çiftet në botë

Eksperiencat seksuale të secilit individ janë të ndryshme. Secili zgjedh mënyrën e tij për të ndërtuar dhe shijuar me partnerin/partneren....

17 March, 2019 Lexo më shumë

44 vjeçarja pëson sulm në tru gjatë marrëdhënieve intime me të dashurin

Një grua pësoi goditje në tru gjatë seksit oral me të dashurin e saj. ...

16 March, 2019 Lexo më shumë

Këto gabime i bëjnë të gjitha çiftet kur zgjedhin unazën e fejesës

Pjesa më e madhe e vajzave ëndërrojnë ditën e fejesës apo martesës si një ditë të jashtëzakonshme dhe s’ka pse të mos jetë e tillë. ...

16 March, 2019 Lexo më shumë

Dy gënjeshtrat më të shpeshta rreth seksit që i thonë meshkujt dhe femrat

Ka disa gënjeshtra serioze që tregohen nën çarçafë, siç duket....

14 March, 2019 Lexo më shumë

Gjërat e “çuditshme” që i ndodhin trupit të femrës pas seksit

Shkëndija euforike që ndjeni pas seksit nuk është vetëm në mendjen tuaj … është gjithashtu e dukshme në fytyrën apo trupin tuaj....

12 March, 2019 Lexo më shumë

Mos e bëni këtë gabim gjatë seksit oral, ja si e pësoi kjo grua

Një grua pësoi një reaksion alergjik ndaj penicilinës pas kryerjes së seksit oral ndaj partnerit të saj....

11 March, 2019 Lexo më shumë

Gratë që kanë këtë ndjesi pas seksit, mund të vuajnë nga endometrioza

Endometrioza është një gjendje që prodhon inde të ngjashme me rreshtin e mitrës në pjesë të tjera të trupit. ...

10 March, 2019 Lexo më shumë

‘E dashura ime po iu dërgon fotografi nudo meshkujve të tjerë’

"Një natë huazova telefonin e të dashurës sime, ngase e lash timin në shtëpi. Por, ajo çfarë pashë në telefon më shokoi krejtësisht", fillon rrëfimi i një personi anionim....

7 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO