LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

Këto gabime i bëjnë të gjitha çiftet kur zgjedhin unazën e fejesës

Pjesa më e madhe e vajzave ëndërrojnë ditën e fejesës apo martesës si një ditë të jashtëzakonshme dhe s’ka pse të mos jetë e tillë. ...

16 March, 2019 Lexo më shumë

Dy gënjeshtrat më të shpeshta rreth seksit që i thonë meshkujt dhe femrat

Ka disa gënjeshtra serioze që tregohen nën çarçafë, siç duket....

14 March, 2019 Lexo më shumë

Gjërat e “çuditshme” që i ndodhin trupit të femrës pas seksit

Shkëndija euforike që ndjeni pas seksit nuk është vetëm në mendjen tuaj … është gjithashtu e dukshme në fytyrën apo trupin tuaj....

12 March, 2019 Lexo më shumë

Mos e bëni këtë gabim gjatë seksit oral, ja si e pësoi kjo grua

Një grua pësoi një reaksion alergjik ndaj penicilinës pas kryerjes së seksit oral ndaj partnerit të saj....

11 March, 2019 Lexo më shumë

Gratë që kanë këtë ndjesi pas seksit, mund të vuajnë nga endometrioza

Endometrioza është një gjendje që prodhon inde të ngjashme me rreshtin e mitrës në pjesë të tjera të trupit. ...

10 March, 2019 Lexo më shumë

‘E dashura ime po iu dërgon fotografi nudo meshkujve të tjerë’

"Një natë huazova telefonin e të dashurës sime, ngase e lash timin në shtëpi. Por, ajo çfarë pashë në telefon më shokoi krejtësisht", fillon rrëfimi i një personi anionim....

7 March, 2019 Lexo më shumë

Gratë që duan të ngelin shtatzënë, duhet ta bëjnë këtë gjë gjatë seksit

Shkencëtarët po përpjekeshin të gjenin përse gratë lirojnë orgazmë. Disa besojnë se ekziston një përfitim si rezultat i kulminacionit seksual....

7 March, 2019 Lexo më shumë

31 vjeçari rrëfen si e tradhëtoi shokun e tij të ngushtë

Një burrë i ka shkruar një letër britanikes ‘The Sun’, ku ka treguar se e ka tradhtuar gruan, me gruan e shokut të tij më të ngushtë....

6 March, 2019 Lexo më shumë

Gratë që bëjnë këtë veprim gjatë seksit, kanë më shumë gjasa të tradhtojnë

A jeni të shqetësuar se gruaja apo e dashura juaj po iu tradhton? Me sa duket, femrat që e bëjnë këtë gjatë seksit kanë më shumë gjasa të ndjekin rrugën e tradhtisë....

5 March, 2019 Lexo më shumë

Ushqimi që asnjëherë nuk duhet ta hani para seksit

Ndërsa ka shumë ushqime që mund t'i japin një shtysë jetës suaj seksuale, ka edhe disa që mund të jenë të dëmshme për të....

4 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO