LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

6 kohët kur duhet definitivisht të bëni seks

Shanset janë që ju nuk keni nevojë për arsyetime që të bëni seks, por duket se disa momente të caktuara mund të jenë ndoshta edhe më të mira se të tjerat për të bërë seks....

2 January, 2015 Lexo më shumë

Ja çfarë i ndezë femrat

Shumë meshkuj nuk dinë si t’i flasin një femre. Për shkak të kësaj, gjithë jeta mund të të shkojë pa tërhequr vëmendjen e asnjë femre....

28 December, 2014 Lexo më shumë

Disa ide romantike për çiftet si ta kalojnë Vitin e Ri

Nata e Vitit të Ri është një natë aq shumë e pritur dhe gjithashtu një natë festive. Për çiftet, ajo mund të jetë një kujtesë e mrekullueshme e një viti tjetër së bashku dhe shpresa e më shumë viteve ne të ardhmen, në krahë të njëri-tjetrit....

24 December, 2014 Lexo më shumë

6 fakte befasuese që iu mundësojnë një martesë më të qëndrueshme

Të gjesh dhe ta mbash një dashuri gjatë gjithë jetës mund të jetë një gjë shumë e mrekullueshme. Pa marrë parasysh se sa të dashuruar mund të jeni, ta ruani një martesë nuk është e lehtë....

20 December, 2014 Lexo më shumë

Vajza, ja gabimet për shkak të cilave nuk po mund ta gjeni dashurinë

Bëni kujdes se cilin lloj të mashkullit e dëshironi, që të mos refuzoni pa dashje lumturinë, respektin dhe dashurinë....

19 December, 2014 Lexo më shumë

Si t’i ndaloni grindjet në marrëdhënie?

Grindjet janë të zakonshme në një marrëdhënie normale, megjithatë kur ato fillojnë të bëhen shumë të shpeshta, mund t’ju largojnë nga partneri juaj dhe të rezultojnë me përfundimin e marrëdhënies....

14 December, 2014 Lexo më shumë

Përveç kënaqësisë, këto janë përfitimet që vijnë nga seksi

Seksi na ndihmon që të ndihemi mirë, por gjithashtu i bën mirë edhe shëndetit tonë. Një këshilltar seksi në New York thotë se dëshira seksuale përmirëson edhe vetëbesimin....

11 December, 2014 Lexo më shumë

Seksi përmirëson inteligjencën dhe kujtesën tuaj?

Përmes marrëdhënieve të rregulla seksuale, ju mund ta përmirësoni inteligjencën dhe kujtesën tuaj afatgjate. Ky është zbulimi më i fundit i shkencëtarëve amerikanë....

5 December, 2014 Lexo më shumë

Të flesh lakuriq me partnerin

Sipas disa kërkimeve, partnerët që flenë së bashku lakuriq, kanë një marrëdhënie më të lumtur, më të hapur dhe me më shumë intimitet në krahasim me çiftet që përdorin pizhame....

3 December, 2014 Lexo më shumë

Shenjat që tregojnë se nuk jeni gati për një marrëdhënie

Lexoni shenjat që tregojnë se nuk jeni gati për të filluar një marrëdhënie dhe do të duhet të gjeni një mënyrë për tu kënaqur me beqarinë....

29 November, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO