LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

Këto 5 gjëra meshkujt nuk dëshirojnë t’i dëgjojnë nga femrat

Nganjëherë fjalët dhe frazat e caktuara kanë fuqinë që të shkaktojnë kaos në një marrëdhënie. Me fjalë të tjera, nëse nuk jeni mjaftueshëm të kujdesshëm për atë çfarë thoni, ju mund ta rrënoni marrëdhënien....

31 October, 2015 Lexo më shumë

4 arsye pse jeni ende single dhe çfarë të bëni për ta ndryshuar këtë

Disa janë single për shkak se nuk duan të jenë në lidhje, të tjerët nuk duan të jenë single por nuk gjejnë personin e duhur....

31 October, 2015 Lexo më shumë

Çfarë është pika G në seks, për të cilën nuk flet askush?

Pika G mbetet mister për shumicën e njerëzve, por e vërteta është se, kjo pikë nuk është fare mister....

30 October, 2015 Lexo më shumë

Birra u ndihmon meshkujve të performojnë më mirë në seks

Sipas ekspertëve, birra mund ta bëjë mashkullin më të mirë në shtrat....

30 October, 2015 Lexo më shumë

21 këshilla që duhet t’i ndiqni për të qenë të mahnitshëm në seks (FOTO)

Asnjë nga këto nuk është nga ato këshillat joreale të fleksibilitetit, ushqimit etj....

30 October, 2015 Lexo më shumë

Këto 5 gjëra do ta bëjnë mashkullin të ju dëshirojë shumë

Meshkujt janë krijesa më të ‘thjeshta’ se femrat. Ata zakonisht kanë tre lloje humori – epshor, të uritur dhe të lodhur....

29 October, 2015 Lexo më shumë

5 shenja që tregojnë se jeni në marrëdhënie me njeriun e gabuar

Nëse marrëdhënia juaj i ka këto shenja, atëherë shanset janë se ju jeni në marrëdhënie me njeriun e gabuar. ...

29 October, 2015 Lexo më shumë

Femra, kujdes për atë që bëni 1 minutë pas seksit

Padyshim se momentet gjatë seksit janë magjepsëse, po pas seksit? Momentet që përjetoni pas seksit janë shumë të rëndësishme....

28 October, 2015 Lexo më shumë

Me çka i largojnë femrat meshkujt?

Në një anketë të realizuar se çka i bën meshkujt të largohen nga një femër përgjigjet ishin të ndryshme. ...

28 October, 2015 Lexo më shumë

As gjoksi, as të pasmet! Meshkujt i ndez diçka tjetër

Kush tha për gjoksin dhe të pasmet? Ja që sot, meshkujt shohin gjëra të tjera te femrat....

27 October, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO