LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

Përse meshkujt e duan seksin në mëngjes

Shumica e femrave pyesin se ç’është ajo e veçanta në seksin e mëngjesit dhe përse meshkujt kanë dëshirën shumë më të madhe sapo t’u dalë gjumi. ...

30 March, 2019 Lexo më shumë

Gratë tregojnë çfarë urrejnë më së shumti të përjetojnë gjatë seksit

Keni pyetur ndonjëherë vetën çfarë urrejnë më së shumti të përjetojnë gratë në dhomën e gjumit?...

30 March, 2019 Lexo më shumë

Ja çfarë duhet të bëni, nëse ngel prezervativi brenda

A e keni gjetur ndonjëherë veten në këtë situatë? Le të shpresojmë se jo, ama na duhet t’ju themi se nuk është ndonjë gjë dhe aq “e tmerrshme”....

28 March, 2019 Lexo më shumë

Shokon 47-vjeçari: Vendosa kamera në shtëpi, zura gruan duke bërë seks me…

Një burrë 47 vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e tradhtisë, që poi a bën gruaja e tij. Ai ka treguar se pasi kishte vendosur fshehurazi kamera në shtëpi, ka parë gruan e tij duke bërë seks me një burrë tjetër....

24 March, 2019 Lexo më shumë

“Jam duke bërë seks me të dashurën e xhaxhait tim”

Histori të tilla, rrallë herë dëgjohen nëpër medie....

24 March, 2019 Lexo më shumë

Dëshironi të kënaqni maksimalisht partnerin tuaj në shtrat? Ja ç’duhet të bëni

Meshkujt shpesh bëjnë shaka se çdo seks është seks i mirë, ndërsa çdo shaka ka të vërtetë. Ata janë bilogjikisht të dizajnuar të kënaqen më tepër në shtrat dhe më me lehtësi se femrat....

24 March, 2019 Lexo më shumë

Dëmtimet më të zakonshme gjatë seksit, ja si ti trajtoni

Vetvetishmëria dhe gjallëria e seksit mund të sjellin dhe incidente të çuditshme. Ndonjëherë nuk jemi të eksituar sa duhet dhe ndjejmë më shumë dhimbjen....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Shkencëtarët: Marihuana përmirëson jetën seksuale

Është një pohim i përbashkët midis entuziastëve të marihuanës se bima mund të nxisë epshet seksuale, madje mund të çojë në orgazma më të fuqishme....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Seks me drita ndezur apo fikur, ja cili skenar josh më shumë çiftet në botë

Eksperiencat seksuale të secilit individ janë të ndryshme. Secili zgjedh mënyrën e tij për të ndërtuar dhe shijuar me partnerin/partneren....

17 March, 2019 Lexo më shumë

44 vjeçarja pëson sulm në tru gjatë marrëdhënieve intime me të dashurin

Një grua pësoi goditje në tru gjatë seksit oral me të dashurin e saj. ...

16 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO