Lifestyle – Lajmi.net

Aktuale

Ja sa e shëndetshme është buka e zezë

Kjo lloj buke mbron organizmin nga një shumëllojshmëri sëmundjesh....

21 December, 2014 Lexo më shumë

Si të përgatitni Pop Kek në shtëpi?

Keni përgatitur ndonjëherë Pop Kek në shtëpi? Nëse keni qenë gjithmonë kureshtarë por nuk e keni pasur recetën, ju ftojmë që ta lexoni këtë recetë të lehtë dhe të shpejtë....

21 December, 2014 Lexo më shumë

Parandaloni sëmundjet e dimrit në pesë mënyra

Ja strategjitë me pesë rregulla të cilat premtojnë të limitojnë rrezikun për të marre virusin e gripit dhe sëmundje të tjera dimërore si ftohja, kolla, dhimbja e fytit dhe temperatura....

21 December, 2014 Lexo më shumë

Pije freskuese dhe e shëndetshme

Mësoni si ta përgatisni një pije të shëndetshme dhe freskuese njëkohësisht....

20 December, 2014 Lexo më shumë

6 fakte befasuese që iu mundësojnë një martesë më të qëndrueshme

Të gjesh dhe ta mbash një dashuri gjatë gjithë jetës mund të jetë një gjë shumë e mrekullueshme. Pa marrë parasysh se sa të dashuruar mund të jeni, ta ruani një martesë nuk është e lehtë....

20 December, 2014 Lexo më shumë

Vajza, ja gabimet për shkak të cilave nuk po mund ta gjeni dashurinë

Bëni kujdes se cilin lloj të mashkullit e dëshironi, që të mos refuzoni pa dashje lumturinë, respektin dhe dashurinë....

19 December, 2014 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë me Coca Cola

Mësoni si të përgatisni një ëmbëlsirë me Coca-Cola....

19 December, 2014 Lexo më shumë

3 zakone të dëmshme që janë po aq të këqija sa duhani

Këto gjëra që i bëni çdo ditë mund të jenë duke e dëmtuar mirëqenien tuaj më shumë se sa që mund ta kuptoni....

19 December, 2014 Lexo më shumë

Koha për jakne të lëkurës!

Sot po i lë fotografitë të flasin! Inspirohuni nga posti i ri në www.ritasaraqi.com  Veshur:Jakne e Lëkures (Vintage)Tally Weijl MaicëZARA PantollonaNine West Çizme...

18 December, 2014 Lexo më shumë

Pilula që mund të jetë çelësi për lënien e duhanit

Hulumtuesit nga Zelanda e Re kanë treguar që një pilulë për lënien e duhanit mund të jetë më efektive se sa terapitë e zëvendësimit të nikotinës....

18 December, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO