“Leyla” kënga më e re nga Irkenc Hyka

Para pesë muajsh këngëtari Irkenc Hyka ka sjellur projektin e tij të fundit.

ShowBiz

27/04/2022 23:02

Kjo këngë titullohej “Qaje” dhe ishte në bashkëpunim me artistin Andresas dhe brenda pesë muajsh ka marrë mbi 2,9 milionë klikime, shkruan lajmi.net

Ndërsa sot ai ka lansuar këngën e tij më të re.

Kënga titullohet “Hayat” dhe për tekstin e këngës është përkujdesur vetë këngëtari, ku dhe muzika u bë nga Irkenci me video të realizuar nga Valon Aziri.

Ndryshe këngën mund ta gjeni në kanalin zyrtar të “YouTubes”.   /Lajmi.net/

YouTube player