Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje me një postim plot ndjenja

14:05 | 8 Nentor 2019

Sot e ëma e Leonora Jakupit feston ditëlindjen.

Leonora Jakupi para pak minutave shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të uruar nënën e saj për ditëlindje, shkruan lajmi.net.

Ajo ndau një fotografi të ëmës në Instagram ku shkroi:

“O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra diten e lindjen tende. Ti je dhe do mbetesh dashuria ime ma e madhe pa te cilen dashuri asnje dashuri tjeter nuk do te kishte kuptim.

Lus Zotin gjithmone,te keshe shendet e buzëqeshje ne fytyren tende ma e mira ime”. /Lajmi.net/